LYS Soruları

Eğitim, Sınav Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.5
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Türker Güney
Sadece evde değil! Artık bu uygulama ile dilediğiniz her yerde istediğiniz LYS sorularını rahatlıkla bire bir analize ederek, kullanışlı ara yüzü ile çözebilirsiniz.

  İyi bir gelecek yaşamak istiyorsak eğitim ve öğretim hayatımızda çok çalışıp, bazı şeylerden kendimizi feda edip hayallerimize, dilediğimiz mesleğe kavuşmak isteriz. Bu da ortaokul döneminden itibaren çok çalışma gayret istiyor. Bu çalışmanın sonunda lise dönemi yaklaşıyor ve 12.sınıfa geçiyoruz. Bu dönemde bizi iki tane zorlu sınav bekliyor. LYS Soruları uygulamasının üniversite sınavlarının ikincisi olan LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) için tasarlanmış.Uygulamada öğrenciler için sınava yönelik her şey düşünülmüş

  İçeriğe gelecek olursak; uygulamada LYS'ye ait tüm dersler bulunmakta ve bunun yanı sıra kullanışlı tasarımı ile öğrenciyi yormadan, diledikleri her yerde soru çözmelerine olanak sağlıyor. LYS Soruları içerik olarak çok soru çeşidi barındırıyor. Artık bir yere giderken onlarca kitap götürmenize gerek kalmıyor.

  Uygulama iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde ücretsiz indirilip öğrencilere sunulmaktadır. Daha çok soru çözmek ve fazla soru çeşidi görmek istiyorsanız indirmek için daha fazla geç kalmayın.

Daha Fazla Göster
LYS Soruları indir